tiistai 24. heinäkuuta 2018

V tavoite saavutettu

"Laittakaa silmänne oikealla olevaan ja sarakkeeseen ja kirjatkaa muistitikkuihinne:26.4.2018 Puudelilla on alle 5000 Eskoa velkaa ja ensmmäinen välietappi SAAVUTETTU neljä päivää ennen määräaikaa!"

Näin siis 3 kuukautta sitten. V tavoite, eli alle 3000 euroon, piti edetä elokuun 30.päivä. Olen siis kuukauden ja neljä päivää etuajassa! Kolme kuukautta ja 2000 euroa. Mieletöntä! MIELETÖNTÄ!


Femmadonnan ja minun sijoitustapaamispäivänä, 31.7, minulla on velkaa alle 2000 euroa. VOIKO NIIN VÄHÄN EDES OLLA?  Tässä tavoitteessa minun alunperin piti olla syyskuussa. 


Kahden kuukauden ja 8 päivän päästä aion olla velaton. Syyskuun viimeinen päivä sheikataan! YLÄFEMMAT! 


Puudeli haukkasi yövuorolaisen sekaisen ajatusmaailman ja luuli, että lapsilisät maksetaan tänään, eli hiiohoi, ei tänään vasta torstaina.

Palataan hehekutukseen siis torstaina! Velkaa vielä 3103,82 euroa. 

Sanovat, että kolmivuoroyö tekee hyvää... :D Ja jos joku osaa sanoa MIKSI tämä tekee tätä valkoista taustaa tähän niin arvostaisin kovasti :D

6 kommenttia:

  1. Ei kolmivuorotyö tee hyvää.. ja hei mäkin haluisin tietää miten ton valkosen saa pois. Yhdessä suunnitellussa postauksessa sama ongelma :D

    VastaaPoista
  2. Vuorotyö laittaa välillä vähä päivät ja pään sekaisin. Itsekkään en aamulla tiennyt mitä päivää eletään. :D

    VastaaPoista
  3. Täälläkin painettu iltaa ja viikonloppua, lisät paukkuu :)

    VastaaPoista
  4. Jotain uutta!!

    Hei kaikille!
    Pysähdyn tällä kanavalla kertomaan hyviä uutisia.
    Sain äskettäin lainan, jota en ollut oikein harkinnut, mutta olin iloisesti yllättynyt tästä miehestä.
    Hänen nimensä on yksinkertaisesti herra Elijah.
    Löysin Facebookissa kommentin hänen nimensä alla ja yritin ottaa häneen yhteyttä saadakseni tietoa lainan saamisesta.
    Sain häneltä 100 000 dollarin dollarin lainan alle 72 tunnissa pankkisiirrolla.
    Jaan hänen yhteystietonsa, jotta voit pyytää hänen apuaan, jos tarvitset sitä.
    Sähköposti: loancreditinstitutions00@gmail.com
    Puhelin: +393512114999.
    Whatsapp: +393509313766.
    Ota yhteyttä häneen saadaksesi lisätietoja. Kiitos!

    VastaaPoista
  5. Hei kaikki.

    Olen Fatima Mireia Beatriz ja olen kotoisin Limasta, Perusta. Etsin lainaa netistä ja olin hyvin peloissani. En ollut koskaan aiemmin hakenut lainaa, joten tein taustatutkimusta ja etsin laillista yritystä. Löysin sellaisen nimeltä Loan Credit institutions. Tutkin, mitä ihmiset sanoivat tästä yrityksestä, ja se oli totta. Päätin hakea heiltä lainaa. Tarvitsin 65 000 dollaria yrityksen perustamiseen. Kun hain lainaa, he kertoivat minulle kaiken, mitä minun piti tehdä, ja vakuuttivat, että lainani olisi perillä alle viidessä arkipäivässä. Sanoin okei. Sain lainani tältä yritykseltä. Kirjoittaessani tätä nyt minua ei ole koskaan aiemmin huijattu, ja tämä yritys on loistava. Olen kuullut ihmisten puhuvan huijauksista, mutta minua ei ole koskaan huijattu, ja kiitän Jumalaa siitä. Joten jos tarvitset oikeaa lainaa, tämä on oikea yritys hakea. He auttavat sinua, ja heidän kertomansa lainanantoaika on täsmälleen se aika, jolloin saat sen. Kirjoitan tämän viestin kaikille, jotta he eivät hae lainaa väärästä yrityksestä. Jos tarvitset oikeaa lainaa, ota yhteyttä tähän yritykseen, niin olet tyytyväinen. Heidän sähköpostiosoitteensa on loancreditinstitutions00@gmail.com tai WhatsApp: +393509313766. WhatsApp: +393512114999.

    VastaaPoista